Oslavy, svatby, křtiny nebo přednášky? Nově v kulturním centru na Lesné

8. března 2017

Sdílejte s přáteli

V městské části Brno-sever vzniklo pro občany nové kulturní centrum. To je umístěno v budově bývalé klubovny na Lesné, známé jako DRUTIS, která prošla výraznou rekonstrukcí. V objektu se nyní nachází zasedací sál, konferenční místnost, a také Family a Senior point, který bude otevřen v květnu letošního roku.

„Rekonstrukci považuji za potvrzení toho, že KDU-ČSL Brno-sever plní svoje předvolební sliby. Do budovy se neinvestovalo od postavení v roce 1981 a nyní zde stojí kompletní moderní společenské centrum, které si každý občan může pronajmout. A to díky velkému přičinění komunálních politiků KDU-ČSL,“ konstatuje 1. náměstek primátora Petr Hladík.

V letošním roce čeká objekt druhá vlna stavebních úprav. „Zbývá ještě dokončit rekonstrukci venkovního pláště budovy, zateplení objektu a bezbariérový přístup v podobě výtahu do sálu. Jedná se o investici ve výši přibližně 6 milionů korun. Tyto stavební úpravy začnou probíhat již v letošním roce,“ shrnuje rekonstrukci objektu místostarostka MČ Brno-sever Miriam Kolářová.

Prostory pronajímá Kulturní středisko Omega. Zájemci o pronájem se mohou obrátit emailem na ksomega@ksomega.cz

8. března 2017

Sdílejte s přáteli

Přečtěte si také

Nahoru