„SLUŠNĚ, SEBEVĚDOMĚ, ODPOVĚDNĚ.“

13. února 2017

Sdílejte s přáteli

Mgr. Jiří Mihola, Ph.D. Lídr kandidátky KDU-ČSL Jihomoravský kraj Volby do Poslanecké sněmovny 2017: „SLUŠNĚ, SEBEVĚDOMĚ, ODPOVĚDNĚ.“

                                             V Brně dne 13. 2. 2017                                                                   

Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.

Lídr kandidátky KDU-ČSL

Jihomoravský kraj

Volby do Poslanecké sněmovny 2017

 

„SLUŠNĚ, SEBEVĚDOMĚ, ODPOVĚDNĚ.“

 

Za tři roky poslanecké práce jsem získal mnoho zkušeností, vydobyl si respekt v oblasti komunikace a prosadil se v roli experta KDU-ČSL pro školství.

Mojí vizí je silná křesťansko demokratická strana typu CDU-CSU a sociálně tržní hospodářství. Jeho podstatu vyjadřuje teze: „Tolik trhu, kolik je možné, tolik státu, kolik je nezbytně nutné!“

 

            Páteří našeho programu bude nadále rodinná politika – podpora trojgenerační rodiny. K dobrým řešením přispěje spolupráce a příklady dobré praxe na úrovni města Brna či Jihomoravského kraje.

Chci, aby naší prioritou bylo školství, vzdělávání, věda, výzkum a inovace. Tudy vede cesta pro 21. století. Brno má všechny předpoklady, aby se stalo hlavním univerzitním městem a hlavním centrem vědy, výzkumu a inovací v České republice.

 

Klíčovým tématem bude také bezpečnost naší země a celé Evropy. Evropa musí pomáhat světu, ale v prvé řadě musí zajistit bezpečnost svým obyvatelům! Proto jako místopředseda KDU-ČSL s podporou celého předsednictva organizuji diskusní setkání „Jakou chceme Evropu“.

K dalším stěžejním tématům počítám zdravotnictví a dopravu. Jako Brňan bych rád přispěl k tomu, aby „nekonečný příběh brněnský“ - čili hlavní vlakové nádraží byl uspokojivě vyřešen a aspoň mé děti se dočkaly, že naše město bude napojeno na VRT.

 

„Chci vyhrát volby do Poslanecké sněmovny a Jihomoravský kraj přebarvit na žlutou!“

13. února 2017

Sdílejte s přáteli

Přečtěte si také

Nahoru